Rozrywka

  • 7 maja 2021
  • wyświetleń: 2578

Tydzień Bibliotek w czechowickiej książnicy - spotkania i polecajki

Za nami:

Czechowicka biblioteka przygotowała moc propozycji na Tydzień Bibliotek, który w tym roku przypada na dni 8-15 maja. Prezentujemy propozycje!

Tydzień Bibliotek to ogólnopolska akcja organizowana od wielu lat przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Spotkania zaplanowane przez czechowicką bibliotekę odbędą się on-line, na profilu facebookowym placówki: https://www.facebook.com/mbp.czdz

Codziennie odbędą się ciekawe rozmowy, będą też warsztaty przygotowywania kolorowych pyszności i cykl postów "Znajdziesz mnie w bibliotece". Wśród propozycji znalazły się: książkowe, płytowe i artystyczne polecajki, spotkania autorskie z Aleksandrą Rak oraz autorką bloga "Poligon domowy", opowieści o ciekawych zawodach, spotkanie z przedstawicielem wydawnictwa, który opowie o rynku książkowym. Pełna rozpiska wirtualnych propozycji na poniższych plakatach:

Do zobaczenia!

tydzień bibliotek w czdz


tydzień bibliotek


tydzień bibliotek


tydzień bibliotek

ar / czecho.pl

źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj