Rozrywka

  • 5 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 2068

Zapraszamy na sierpniowe koncerty duetu Chłodno

Wake Park Goczałkowice to kolejny już przystanek na trasie koncertowej, która zapowiada nadchodzącą płytę duetu Chłodno.

chłodno
duet Chłodno · fot. materiały prasowe


Duet rozpoczął swoją trasę od koncertu z Ralphem Kaminskim w Krakowie, na festiwalu "Lato Na Fortach". Następnie zagrał we Wrocławiu. Teraz czas zagrać w rodzinnych okolicach. Pierwszy koncert w Goczałkowicach-Zdroju już w najbliższą sobotę.

sobota 07.08.2021, godz. 20.00
Goczałkowice Zdrój - Wake Park
WYDARZENIE: https://fb.me/e/dd5bp5ntv

Kolejnego dnia w Niedzielę Duet Chłodno zagra w Cieszynie na Placu Teatralny przed „Tramwaj Cafe".

niedziela 08.08.2021, godz. 16.00
Plac Teatralny - Tramwaj Cafe
WYDARZENIE: https://www.facebook.com/events/2896005290641822/

Klubokawiarnia Aquarium w Bielsku Białej to kolejny przystanek na trasie koncertowej. Szczegóły znajdziecie w wydarzeniu.

czwartek 12.08.2021, godz. 19.00
Bielsko Biała - Klubokawiarnia Aquarium
WYDARZENIE: https://fb.me/e/2nYF9Gkb7

Duet Chłodno dwójka przyjaciół ze Śląska, Julki oraz Szymona, który powstał we wrześniu 2019 roku. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Muzyka, którą tworzą to połączenie przestrzennych brzmień folkowych i subtelnej elektroniki.

Na swoim koncie mają wydaną płytę EP. W ciągu jednego roku samodzielnie zorganizowali dwie trasy koncertowe promujące płytę - w ponad 30 miastach. Zagrali koncerty na takich wydarzeniach, jak Sofar Sounds Katowice, Festiwal Lato na Fortach, czy Arena Live w Arenie Gliwice. W czerwcu 2020 Chłodno stało się częścią projektu wschodzących artystów polskiej sceny muzycznej „My Name Is New" wytwórni Kayax.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.