Rozrywka

  • 11 sierpnia 2021
  • 14 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 6215

"Rodzinny Festyn Charytatywny" na osiedlu Północ już w tę sobotę

Za nami:

Czechowickie stowarzyszenie "Pomoc Raduje" zaprasza na "Rodzinny Festyn Charytatywny", który odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 sierpnia w parku na osiedlu Północ. Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 14.00 do 20.00.

Kiermasz na rzecz stowarzyszenia "Pomoc Raduje" - 02.05.2021
"Rodzinny Festyn Charytatywny" na osiedlu Północ już w tę sobotę · fot. Stowarzyszenie "Pomoc Raduje"


Podczas wydarzenia jego organizatorzy przygotowali zupę, kiełbasę z grilla, ciasta i ciasteczka, wiejski kącik, w którym będzie można zasmakować pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym oraz wędzone sery. Ponadto podczas pikniku będzie można zakupić rękodzieło.

Loading...


Na najmłodszych będzie czekał szereg atrakcji, w tym zabawą z pianą, przygotowana przez straż pożarną, dmuchaniec z "tunelem-gąsienicą", kącik relaksu (kolorowanki, kredki, bańki mydlane) oraz loteria fantowa. Będzie również możliwość malowania twarzy oraz zaplatania warkoczów syntetycznych.

Loading...


Całkowity dochód z festynu zostanie przeznaczony na dofinansowanie rehabilitacji, terapii oraz zakup sprzętu niezbędnego do codziennych ćwiczeń dla podopiecznych stowarzyszenia "Pomoc Raduje".

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.