czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 16 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1701

[WIDEO] Drugi klip promujący płytę Definicji Crew

Ukazał się drugi klip promujący album " W pełni" składu Definicja Crew, który tworzą dobrze znani pszczyńskiej i czechowickiej publiczności Hesik, Gumix i Wieju.

ReklamaHesika fani lokalnej sceny hip-hopowej znają z takich projektów jak CeHa czy Dwie Twarze. Gumix współtworzy też skład Ruby Szpek, a Wieju działał w ekipie PDZ. To trzech artystów z trzech śląskich miast których połączył hip-hop. Każdy z nich tworzy w trzech różnych stylach muzycznych.

"W Pełni " to pierwszy album Definicji, wydany własnymi siłami w 2021roku. Nagrania, mix master zrealizowano w 2na2 Studio w Pszczynie. " W Pełni " to 15 utworów utrzymanych w klasycznej hip hopowej stylistyce. Bezkompromisowe teksty, ciężkie produkcje, bez biegania za trendami. 100 % hip hop ,100% w swoim stylu - oto Definicja. Na płycie gościnnie min Bu, Beoka, Bereu, Dj 600V, Dj HWR.

Płytę z autografami można zamawiać na:
allegrolokalnie.pl/oferta/definicja-w-pelni

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.