Rozrywka

  • 26 sierpnia 2021
  • 29 września 2021
  • wyświetleń: 3928

W czechowickiej bibliotece rusza Klub Czytelniczy "Drugie Dno"

Za nami:

"Drugie Dno" to Klub Czytelniczy, który od września rusza w Czytelni Ogólnej MBP w Czechowicach-Dziedzicach i co miesiąc będzie świętował urodziny wybranych pisarzy.

mbp, biblioteka, książki, książka
W czechowickiej bibliotece rusza Klub Czytelniczy "Drugie Dno" · fot. mp / czecho.pl


- We wrześniu naszym solenizantem jest Mariusz Szczygieł i to jego twórczości chcemy poświęcić pierwsze spotkanie. A zatem zachęcamy do przeczytania jego książek (dostępnych w całej bibliotece) i przyłączenia się do dyskusji na ich temat. Do klubu zapraszamy wszystkich bez względu na zainteresowania, wykształcenie czy tempo czytania książek. Nikogo nie rozliczamy z przeczytania lektur ani nie stawiamy ocen - chcemy się dobrze bawić (z) literaturą - informuje Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach.

W czechowickiej bibliotece rusza Klub Czytelniczy "Drugie Dno"
W czechowickiej bibliotece rusza Klub Czytelniczy "Drugie Dno" · fot. MBP Czechowice-Dziedzice


Wszystkich chętnych zapraszamy na godzinne spotkanie 29 września o 16:30 do Czytelni Ogólnej (I piętro) MBP w Czechowicach -Dziedzicach przy ul. Paderewskiego 3. Więcej informacji tel: 32 215 20 01 wew. 270 i 271 oraz pod adresem e-mail: czytelnia@mbp.czechowice-dziedzice.pl.

mp / czecho.pl

źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj