Rozrywka

  • 14 września 2021
  • 26 października 2021
  • wyświetleń: 5686

Teatr Polska: spektakl "Gdy przyjdzie sen" w Miejskim Domu Kultury

Za nami:

Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na spektakl "Gdy przyjdzie sen", który zostanie wystawiony na deskach MDK w ramach "Teatru Polska".

Teatr Polska: spektakl "Gdy przyjdzie sen" w Miejskim Domu Kultury
Teatr Polska: spektakl "Gdy przyjdzie sen" w Miejskim Domu Kultury · fot. Teatr Ludowy w Krakowie


Spektakl "Gdy przyjdzie sen" w wykonaniu aktorów Teatru Ludowego w Krakowie, zostanie wystawiony 26 października o godzinie 19.00. Jest to opowieść o takiej miłości, która zdradziła kochanków. Która rozpaliła w nich marzenia-zmyślenia, które w miejscu, gdzie żyli nie mogły się spełnić. I o prawie, które rządzi ludzkimi losami, prawie najbardziej pierwotnym i bezwzględnym, które nigdy nie gości na salach sądowych, ale każdy nosi je w ciemnych zakamarku duszy.

Tragikomedia ludzkich zachowań, kryminał i tragedia miłosna w jednym. Historia zrodzona z pragnienie innego, intensywnego życia, miłości, luksusu, chwili, w której czując się jak uwięziony, kolorowy ptak, chce się odlecieć w nieznane... Wiejska wspólnota jest jak małe laboratorium, w którym można obserwować najbardziej pierwotne ludzkie instynkty jak pod mikroskopem. Tutaj nic się nie ukryje, wszyscy wszystkich znają, wszyscy wszystko o sobie wiedzą. Nie można mieć skrytych marzeń, ani własnego małego szczęścia. Wszystko trzeba dzielić z sąsiadami: marzenia, żądze, miłość i tragedię. Wtedy jest i straszno i śmieszno.

MDK: w październiku dwa spektakle w ramach Teatru Polska
Teatr Polska: spektakl "Gdy przyjdzie sen" w Miejskim Domu Kultury · fot. MDK Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

źródło: MDK Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj