Rozrywka

  • 27 stycznia 2022
  • 3 lutego 2022
  • wyświetleń: 2198

"Dzika przyroda vs. cywilizacja" - wykład w czechowickim CEE

Za nami:

3 lutego o godzinie 17.00 w Centrum Edukacji Ekologicznej w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się wykład "Dzika przyroda vs. cywilizacja". Tematyką spotkania będzie wpływ cywilizacji na dziką przyrodę oraz zakres pomocy i działań, jakie musi wykonać człowiek, aby równoważyć problemy z tym związane - wszystko to na przykładzie pracy w Leśnym Pogotowiu, prowadzonym przez Jacka Wąsińskiego, który opowie o swojej pracy w aspekcie praktycznym.

Miłośnicy przyrody uratowali bociana zaplątanego w sznur - 11.07.2021
Bocian zaplątany w sznur - 11.07.2021 · fot. Wojciech Kaprzyk


Jacek Wąsiński jest leśnikiem, pracownikiem Nadleśnictwa Katowice, absolwentem Wydziału Ochrony Środowiska Uniwersytetu Opolskiego oraz Akademii Pedagogicznej w Krakowie na wydziale Biologii o kierunku Ekologiczne Podstawy Gospodarki Łowieckiej oraz Ochrona Gatunkowa Zwierząt w Polsce. W 1993 r. stworzył Ośrodek Rehabilitacyjny dla dzikich zwierząt przy Nadleśnictwie Katowice - więcej na Leśne Pogotowie - Jacek Wąsiński.

Organizatorem spotkania jest Fundacja Mam kota na punkcie psa, która prowadzi zapisy pod adresem e-mail: fundacjamknpp@gmail.com

Uwaga - obowiązuje limit miejsc.

"Dzika przyroda vs. cywilizacja" - wykład w czechowickim CEE
"Dzika przyroda vs. cywilizacja" - wykład w czechowickim CEE · fot. CEE Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

źródło: www.cee.czechowice-dziedzice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.