czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 13 marca 2022
  • 20 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 3976

"Babski Przekręt" w MDK - spektakl przeniesiony na inny termin

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Organizatorzy poinformowali o przeniesieniu spektaklu "Babski przekręt", który pierwotne miał zostać wystawiony na scenie Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach 8 maja. Wydarzenie odbędzie się 11 września o godzinie 15.00.Bilety w cenie 80 i 90 zł do nabycia w sekretariacie MDK oraz na www.biletyna.pl i www.kupbilecik.pl

Opis spektaklu "Babski Przekręt"

Włoski biznesmen i wielki patriota Luigi Caruso czyni starania, żeby odzyskać od Francuzów bezcenny obraz Mona Lizy.

Kiedy nadarza się okazja, postanawia nie zmarnować swojej szansy. Po raz pierwszy w historii obraz ma przyjechać na wystawę do Polski, będzie wystawiany w Pałacu Kultury. Luigi zbiera ekipę w Polsce, chcąc przechwycić obraz. Tworzą ją cztery nietuzinkowe, acz nie do końca zorganizowane kobiety... Monika, która właśnie wyszła z więzienia po warunkowym zwolnieniu. Cztery lata odsiadki nauczyły ją tego, że nie warto ufać mężczyznom. Karla jest tajną agentką włoskiego wywiadu, która żyje poza systemem jako bezdomna na ulicach Warszawy.

Natalia jest absolwentką prestiżowego Uniwersytetu Jagiellońskiego, którą zdegradowano w muzealnej pracy do roli tabliczki informacyjnej. Anna jest byłą policjantką, którą wyrzucono z pracy w wyniku fałszywego donosu. Wszystkie są wściekłe i zdeterminowane, żeby dokonać kradzieży i zarobić 100 milionów dolarów, żeby zmienić swoje warunki życiowe i odegrać się na ludziach, którzy je skrzywdzili. Czy im się to uda? Czy znajdą wspólny język przy takiej różnicy charakterów? Czy otrzymają obiecane 100 milionów dolarów? I co zamierzają zrobić z tak niewyobrażalną i niedorzeczną sumą.


"Babski Przekręt" w MDK - spektakl przeniesiony na inny termin
"Babski Przekręt" w MDK - spektakl przeniesiony na inny termin · fot. MDK Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl
źródło: MDK Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj