czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 23 marca 2022
  • wyświetleń: 1248

"Beskidy w kadrze zatrzymane". Rusza kolejna edycja konkursu

Powiat bielski zachęca do udziału w XXI edycji konkursu fotograficznego "Beskidy w kadrze zatrzymane", ktory organizują wspólnie: Beskidzkie Koło Przewodników Turystycznych PTTK im. Stefana Czerneleckiego w Bielsku-Białej, Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, Wydział Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej, Urząd Gminy w Kozach i Urząd Gminy w Jaworzu.

Reklama

"Beskidy w kadrze zatrzymane". Rusza kolejna edycja konkursu
"Beskidy w kadrze zatrzymane". Rusza kolejna edycja konkursu · fot. Powiat bielski


Tematami tegorocznej edycji konkursu są: „Kolory”, "Zaklęte w kamieniu”. Prace powinny zostać wykonane na terenie Beskidu Małego, Śląskiego, Żywieckiego, miasta Bielska-Białej oraz powiatu bielskiego. Należy składać je w Biurze Oddziału PTTK „Podbeskidzie” w Bielsku-Białej osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres: Oddział PTTK Podbeskidzie” ul. Wzgórze 9, 43-300 Bielsko-Biała z dopiskiem „Konkurs fotograficzny".

Termin składania prac upływa w dniu 10 września 2022 roku. Konkurs ma charakter otwarty i jest dostępny dla wszystkich fotografujących amatorsko. Udział w konkursie jest bezpłatny. Do konkursu należy zgłaszać zdjęcia nieoprawione, w formacie nie mniejszym niż 15 x 21 cm oraz nie większym niż 30 x 40 cm.

Na każdym zdjęciu, na odwrocie należy umieścić:
  • imię i nazwisko autora,
  • koniecznie numer telefonu i adres e-mail,
  • tytuł fotografii,
  • miejsce wykonania fotografii.


Do zdjęć należy dołączyć podpisaną płytę CD lub inny nośnik zawierający formę cyfrową zgłoszonych zdjęć (plik JPG, rozdzielczość min. 300 dpi, format - dłuższy bok - min. 2480 px, RGB), nazwa pliku powinna być tytułem zdjęcia.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest spełnienie postanowień niniejszego regulaminu oraz dołączenie do prac oświadczenia stanowiącego załącznik nr 1 do regulaminu. Jeden autor może przesłać 3 prace w tym jedną pracę typu tryptyk, cykl itp. liczącą maksymalnie 3 zdjęcia. Zdjęcia kolorowe i czarno-białe będą oceniane wspólnie. Prace nadesłane na konkurs nie będą zwracane.

Autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrody rzeczowe. Najciekawsze prace prezentowane będą na stronie internetowej: http://www.przewodnicy.beskidy.pl w dziale „konkursy”.

Prace będą oceniane przez jury powołane przez organizatorów konkursu. Decyzja jury jest ostateczna, nieodwołalna i nie podlega reklamacji. Zdjęcia oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci i młodzież do lat 16 włącznie oraz dorośli i młodzież powyżej 16 lat. Organizatorzy mają prawo do wyłączenia spod obrad jury prac niespełniających warunków regulaminu. Osoby wyróżnione w konkursie zostaną poinformowane o terminie i miejscu wręczenia nagród listownie, pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

Termin rozstrzygnięcia konkursu to 23 września 2022 roku. Regulamin konkursu można znaleźć tutaj.

mp / czecho.pl

źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.