Rozrywka

  • 5 maja 2022
  • 21 maja 2022
  • wyświetleń: 1975

Kompozycja napisana specjalnie dla Cavatina Hall

Materiał partnera:

Sebastian Zawadzki jest pianistą jazzowym, aranżerem, producentem muzycznym, kompozytorem muzyki fortepianowej, klasycznej i filmowej. To jeden z bardziej oryginalnych talentów międzynarodowej sceny neoklasycznej oraz jazzowej, umykający jednoznacznej klasyfikacji. Nagrał, wyprodukował oraz skomponował niezliczoną ilość płyt oraz może pochwalić się milionowymi odsłuchaniami na platformie Spotify.

Cavatina Hall


Mimo młodego wieku artysta może poszczycić się bogatą biografią muzyczną. Z najważniejszych jej punktów warto wymienić współpracę z Janem A. P. Kaczmarkiem i Bartoszem Chajdeckim. Zdobywał nagrody w wielu konkursach, m.in. w 2016 roku na festiwalu Transatlantyk w Łodzi, gdzie zwyciężył w oryginalnym konkursie kompozytorskim Transatlantyk Instant Composition Contest.

21 maja artysta zaprezentuje swoją nową kompozycję o tytule “Suite for Piano, String Quartet and Double Bass in two parts” napisaną specjalnie dla Cavatina Hall. Będzie to premierowe wykonanie na kwartet smyczkowy, kontrabas i fortepian.

Sebastian Zawadzki & Cavatina String Quartet & Michał Barański
21.05.2022 godz. 19:00 w Cavatina Hall

Bilety dostępne na stronie http://www.cavatinahall.pl oraz w kasie biletowej (Dworkowa 2, Bielsko-Biała)Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Cavatina Hall

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj