Rozrywka

  • 30 maja 2022
  • wyświetleń: 7695

Rozstrzygnięto konkurs "Jem zdrowo i kolorowo"

250 prac wpłynęło na II Powiatowy Konkurs Plastyczny "Jem zdrowo i kolorowo", zorganizowany przez Wydział Zdrowia Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej.

Rozstrzygnięto konkurs "Jem zdrowo i kolorowo"
Rozstrzygnięto konkurs "Jem zdrowo i kolorowo" · fot. Powiat bielski


Konkurs poświęcony zdrowemu odżywianiu i zachęcający do jedzenia warzyw, owoców i innych produktów bogatych w składniki odżywcze adresowany był do 5- i 6-latków.

Komisja konkursowa przyznała trzy pierwsze miejsca oraz dziewięć wyróżnień. Laureatami zostali: I miejsce: Tola Ryszka z Przedszkola nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach, II miejsce: Liliana Drużbańska z Przedszkola Publicznego w Szczyrku, III miejsce: Adam Dziadek z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Iłownicy. I wyróżnienie: Anna Czerzniewska z Przedszkola Publicznego w Szczyrku, II wyróżnienie: Jakub Świerczek z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Jasienicy, III wyróżnienie: Kinga Hańderska z Przedszkola Publicznego w Szczyrku. Wyróżnienia: Julita Gawęda z Przedszkola Publicznego w Bestwince, Hanna Dutka z Przedszkola Publicznego w Rybarzowicach, Zofia Kowalczyk z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Iłownicy, Bartłomiej Korzeniowski z Przedszkola Publicznego nr 2 w Jaworzu, Kamila Gorzela z Przedszkola Publicznego w Bystrej, Hanna Ciołek z Niepublicznego Przedszkola nr 2 w Porąbce.

Redakcja biuletynu "Mój Powiat" przyznała dodatkowe wyróżnienie, które otrzymała Jasmina Bihayrova z Przedszkola Publicznego nr 10 w Czechowicach- Dziedzicach.

Natomiast Przedszkole Publiczne w Szczyrku, którego prace w największym stopniu popularyzowały wiedzę na tematzdrowego odżywiania otrzymało wyróżnienie specjalne.

mp / czecho.pl

źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.