czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 16 września 2022
  • wyświetleń: 3982

[FOTO] Marsz nordic walking z Gminną Radą Seniorów za nami

Około 50-osobowa grupa seniorów aktywnie spędziła czas w Parku Szwajcarska Dolina. Wydarzenie pod nazwą "Pora na Seniora - marsz nordic walking" zainicjowała i zorganizowała Gminna Rada Seniorów przy wsparciu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Miejskiej Biblioteki Publicznej i Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego.

Reklama

Marsz nordic walking z Gminną Radą Seniorów - 14.09.2022 · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Mimo deszczowej aury uczestnicy cieszyli się wspólnym spotkaniem w przyjaznej atmosferze. Pod czujnym okiem instruktorki MOSiR Justyny Drzeżdżon aktywni seniorzy wyruszyli z Parku Szwajcarska Dolina i udali się na spacer ścieżką edukacyjną wzdłuż Potoku Czechowickiego, by ulicami Kopernika i Łukasiewicza powrócić do Parku Szwajcarska Dolina.

Czujne oko Mariana Grzywacza - przewodnika i lidera grupy nordic walking, działającej przy Miejskiej Bibliotece Publicznej, wyłoniło najlepszą piechurkę i najlepszego piechura. Zostali nimi pani Bożena Kocyła i pan Andrzej Kobiela, którzy z rąk Jacka Tomaszczyka - przewodniczącego Gminnej Rady Seniorów oraz Pawła Łękawy - dyrektora MOSiR odebrali pamiątkowe statuetki. Spotkanie zakończył integracyjny posiłek na terenie Mosirku.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.