Rozrywka

  • 20 września 2022
  • wyświetleń: 3485

Szkoła Językowa BEST: oferta kursów dla każdego

Materiał partnera:

"BEST" Centrum Języków Obcych to sieć szkół językowych, która na śląskim rynku edukacyjnym działa już od 1996 roku, a wraz z rozwojem zapotrzebowania na kursy w firmach, u klienta indywidualnego i zajęcia zdalne poszerzyła swoją działalność na rynek ogólnopolski w 2012 roku. W rankingu Book of Lists wydawnictwa Warsaw Business Journal uplasowaliśmy się w TOP3 najlepszych szkół językowych w Polsce, jako jedyna szkoła ze Śląska. Od 2019 r. corocznie zdobywamy nagrodę Orły Edukacji.

BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych


  • Kursy dla dzieci metodą Teddy Eddie

Teddy Eddie jest metodą nauki języka angielskiego dla dzieci od 2 do 7 lat. Rozwija ona umiejętności językowe poprzez gry i zabawy.

BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych


  • Kursy dla starszych dzieci metodą Kiddo

Ta autorska metoda obejmuje naukę dla dzieci od 8 do 11 roku życia, w naturalny sposób uczy wykorzystywania języka w sytuacjach komunikacyjnych, opierając się na naturalnym tempie nauki dzieci.

  • Kursy dla młodzieży metodą Teener by Best

Kursy dla młodzieży od 11 roku życia w zależności od zaawansowania języka.

  • Kursy indywidualne

Zajęcia 1:1 lub 1:2 z lektorem. Idealne dla osób, które chcą skupić się na szczególnym zagadnieniu - od przygotowań do egzaminów, po naukę swobodnej konwersacji w wybranym języku.

  • Kursy dla dorosłych

Kursy dla osób pracujących w godzinach popołudniowych i wieczornych autorską metodą Best Communication Method z naciskiem na praktyczną znajomość języka. Zajęcia odbywają się grupach do 10 osób w zależności od poziomu zaawansowania języka.

  • Kursy dla firm

Kursy zewnętrzne dla firm zainteresowanych nauką języka z elementami języka biznesowego lub technicznego. Zajęcia mogą odbywać się zarówno w siedzibie firmy, jak i on-line.

  • Kursy on-line

W naszej ofercie znajduję się również szeroka gama kursów przeprowadzanych w formie zdalnej, która zapewnia wygodę i oszczędność czasu, zachowując przy tym najwyższą skuteczność.

  • Nie tylko kursy językowe, ale także międzynarodowe egzaminy

Działamy również jako "BEST" Centrum Egzaminacyjne. Proponujemy nie tylko kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych, ale także same egzaminy.

Przyjdź do oddziału w Czechowicach-Dziedzicach - Kolejowa 15 lub zadzwoń 500 169 034, by dowiedzieć się więcej.

Nasza strona internetowa: http://www.bestcentrum.pl oraz http://www.bestcentrum.online

Dołącz do nas! Zostań kursantem renomowanej szkoły językowej.

Szkoła Językowa BEST: oferta kursów dla każdego


Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.