czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 29 listopada 2007
  • wyświetleń: 875

Ocalić od zapomnienia - nagrody

W środę 28 listopada w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bestwinie odbyło się podsumowanie organizowanego przez Bibliotekę konkursu „Ocalić od zapomnienia”. Tematem zdjęć były: tradycja, zwyczaje, obyczaje, folklor a fotografie należało wykonać na terenie powiatu bielskiego. Konkurs dofinansowany był ze środków starostwa powiatowego, patronat medialny sprawowała gazeta Mój powiat, sponsorem nagród była firma Fenixbis.

Pierwsze miejsce przyznano Januszowi Hałas za mini esej traktujący o podtrzymywaniu w Kaniowie tradycji hodowli karpia polskiego i przedstawiający odłowy ryb.
Laureatka drugiego miejsca – Karolina Sikora sfotografowała splecione ręce starej kobiety odmawiającej różaniec,a Agnieszka Krywult przedstawiła cykl zdjęć z Jarmarku świętojańskiego oraz jedno przedstawiające tkacza za krosnami i właśnie ta fotografia dała jej trzecią nagrodę.

Dyrektor Biblioteki Teresa Lewczak wraz z Mieczysławem Wielomskim wręczyli jeszcze dyplomy za udział w konkursie następującym uczestnikom konkursu:Alicji Smoczyńskiej, Bogumile Waluś, Bożenie Kozik – Salamon, Sebastianowi Czernek.

gminabestwina.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.