Rozrywka

  • 15 października 2022
  • 17 listopada 2022
  • wyświetleń: 2718

Beaujolais Nouveau est arrivé, czyli święto wina!

Materiał partnera:

Beaujolais Nouveau est arrivé - tym hasłem w trzeci czwartek listopada wita się młode wino z regionu Beaujolais. BROVAR 16 w tym zaprasza Państwa na wyśmienitą zabawę przy francuskiej muzyce, niezobowiązującej atmosferze na święto tego młodego wina!

wino
fot. pixabay.com


Beaujolais Nouveau dojrzewa zaledwie 6 tygodni, a czasem nawet krócej. Produkuje się je z winogron szczepu gamay. Jest lekkie, owocowe, czasem nieco cierpkie. Dobrze komponuje się praktycznie z każdą potrawą - z serami, pieczonymi mięsami, wytrawnymi tartami. Ale reguły łączenia win i potraw schodzą tego dnia na dalszy plan, ważna jest przede wszystkim dobra zabawa.

Poza dobrą muzyką i oczywiście głównym bohaterem wydarzenia - winem, przygotowaliśmy dla Państwa w Brovarze 16 bufety z zimnymi i przekąskami w francuskim klimacie, daniami gorącymi które możecie nie tylko skosztować, ale również zobaczyć, jak są przygotowywane w naszej otwartej kuchni!

Brovar 16

Brovar 16
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brovar 16" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Brovar 16

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brovar 16" podaj