czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 6 grudnia 2007
  • wyświetleń: 1189

17. Zimowe Spotkania Teatralne

W piątek rozpoczynają się po raz siedemnasty Zimowe Spotkania Teatralne, których organizatorem jest Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach. To, między innymi, ostatnia szansa, by zobaczyć West Side Story.

Spotkania Teatralne otworzy w piątek o 11.00 występ szkolnych zespołów teatralnych. Dwie godziny później na deskach MDK zobaczymy aktorów Teatru Polskiego z Bielska-Białej, którzy zaprezentują "Szkice z Pana Tadeusza". Na koniec pierwszego dnia obejrzymy o 19.00 monodram na podstawie tekstów Wyspiańskiego, zatytułowany "A kaz tyz ta Polska?".

W sobotę, 8 grudnia, również wszystko rozpocznie się o 11.00. Wtedy będziński Teatr Wielkie Koło pokaże najmłodszym i ich opiekunom (dla jednego opiekuna bilet gratis) "Magiczną trupę Robinsona Bluesa". Ledwo skończy się ta sztuka, a już o 15.30 po raz ostatni grupa wokalno-teatralna pod kierunkiem Barbary Bielaczyc wystąpi w musicalu "West Side Story".

Wieczorem zobaczymy jeszcze dwa spektakle. Będą to "Łoni" w wykonaniu grupy teatralnej MDK nr 2 w Tychach oraz "Mantrans", w którym po raz kolejny zagrają artyści z Teatru Wielkie Koło.

W niedzielę na zakończenie Zimowych Spotkań Teatralnych o 16.30 pokazana zostanie sztuka "Ach ten Marcel!" na podstawie "W poszukiwaniu straconego czasu" Marcela Prousta.

Bilety w cenie od 8 do 20 zł są do nabycia w sekretariacie MDK.

adz / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.