czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 9 listopada 2022
  • 17 listopada 2022
  • wyświetleń: 999

Kolejne spotkanie z cyklu "Palcem po mapie" w czechowickiej bibliotece

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Za nami:

Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Palcem po mapie". Tym razem, celem podróży będzie kraina pełna dzieł sztuki, malowniczych wzgórz, cyprysów, winnic, gajów oliwnych, urokliwych miasteczek o krętych uliczkach, w których można się zgubić i rozległego wybrzeża oferującego długie plaże.

Reklama

- Na wyjątkową wycieczkę po Toskanii, bo o niej mowa, zabierze nas Małgorzata Firlejczyk z Biura Podróży "Country Travel". Pani Małgosia kocha Włochy i jest prawdziwym toskańskim koneserem. Opowie o miejscach, których nie znajdziemy w przewodnikach, bo wiadomo, że poza szlakiem zawsze jest najpiękniej. Pokaże również Toskanię "od kuchni", prezentując wyjątkowe smaki i zapachy regionu. Lokalna sztuka kulinarna, oparta na mięsie, wędlinach, serach i warzywach, rozpieści bowiem nawet najbardziej wymagające podniebienia. Gotowi do drogi? Jeśli jeszcze macie wątpliwości, gwarantujemy, że Pani Małgosia je rozwieje, a po powrocie do domu będziecie pakować walizkę. Każda pora roku w Toskanii jest piękna! - zapowiada Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 17 listopada o godzinie 17.00 w siedzibie głównej MBP przy ulicy Paderewskiego.

Kolejne spotkanie z cyklu "Palcem po mapie" w czechowickiej bibliotece
Kolejne spotkanie z cyklu "Palcem po mapie" w czechowickiej bibliotece · fot. MBP Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj