Rozrywka

  • 13 grudnia 2022
  • wyświetleń: 2586

BKT Advantage Drużynowym Mistrzem Polski LOTTO SuperLiga

Materiał partnera:

W minioną sobotę w hali widowiskowej w Zielonej Górze odbył się finał premierowej edycji rozgrywek LOTTO Super Ligi 2022! Do rywalizacji w nim przystąpiły dwa zespoły, które w rundzie zasadniczej rozgrywek zajęły pierwsze dwa miejsca. Przeciwnikiem zespołu z Bielska-Białej w walce o najwyższy stopień podium był Centralny Klub Tenisowy z Grodziska Mazowieckiego.

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała


Drużyna BKT Advantage do finałowego pojedynku przystąpiła w aktualnie swoim najmocniejszym składzie z gwiazdami światowego tenisa - Emilem Ruusuvuori 40 ATP, Petrą Martic 39 WTA, Jirim Lehecką 90 ATP (finalista tegorocznej edycji prestiżowego turnieju NextGen), Tomaszem Machacem 98 ATP oraz Katarzyną Kawą 260 WTA.

Przebieg spotkania decydującego o zwycięstwie w LOTTO Super Lidze był niezwykle emocjonujący, pełen niespodziewanych zwrotów akcji i tenisa na najwyższym, międzynarodowym poziomie. Ostatecznie po brawurowych meczach deblowych BKT Advantage pokonał zespół z Grodziska 4:2.

Jest to z pewnością kolejny wielki sukces w krótkiej, niespełna 10-letniej historii klubu z Bielska-Białej.

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała

43-346 Bielsko-Biała
ul. Ceramiczna 20

tel. (33) 810-30-55
kom. 792707074
kom. 501307154mp / czecho.pl

źródło: materiały prasowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Advantage

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj