czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 31 grudnia 2007
  • wyświetleń: 2766

Gdzie się bawić na Sylwestra?

Niektórzy już wyjechali, inni odliczają godziny i minuty do Nowego Roku. Tradycyjnie, 31 grudnia o północy znów w górę wystrzelą korki szampanów, a niebo rozświetlą sztuczne ognie. Gdzie te ostatnie minuty 2007 roku spędzimy?

W Czechowicach Sylwestra możemy spędzić bardzo nietypowo. Na pożegnanie Starego Roku i przywitanie Nowego zaprasza kino "Świt". Noc uświetni nam pokaz filmowy, zobaczymy takie tytuły jak "Jeszcze raz" i "Wycieczkowice". W cenie 30 zł nie zabraknie słodkiego poczęstunku oraz toastu.

W Bestwince do pląsów na parkiecie zagra zespół Progres. Impreza sylwestrowa przy ich muzyce rozpocznie się o 19.00 w sali gimnastycznej podstawówki.

W Jankowicach na zabawę sylwestrową zaprasza OSP Janowice. Początek imprezy o godz. 19:00. Cena biletu 110 zł od osoby.

Wieńczącą 2007 rok zabawę można także spędzić w sąsiadującej Pszczynie. Nie będzie co prawda imprezy pod chmurką, ale swoją ofertę przedstawiło wiele lokali - www.pless.pl/branze/sylwester/wiecej.php?action=pokaz&id=11916 target=_blank class=dodaj>zobacz.

adz / czecho.pl

-------------

Od kilku dni na portalu czecho.pl możecie również oddawać głosy w ankiecie dotyczącej sposobu spędzania ostatniego dnia roku. Już wkrótce podsumowanie.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.