Rozrywka

  • 6 lutego 2023
  • 14 lutego 2023
  • wyświetleń: 1507

Konkurs fotograficzny "Zakochaj się w powiecie bielskim"

Za nami:

Powiat bielski zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Zakochaj się w powiecie bielskim". To już trzecia edycja!

zakochaj się w powiecie


- Czy można nie kochać powiatu bielskiego? Jeśli jeszcze wahasz się nad odpowiedzią, koniecznie #zakochaj się w powiecie bielskim i weź udział w naszym konkursie - zachęcają organizatorzy.

Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców powiatu bielskiego, sympatyków ziemi bielskiej oraz turystów odwiedzających nasz region. Udział w nim mogą wziąć osoby dorosłe oraz dzieci, ale wymagana jest podpisana zgoda rodziców.

Zasady są proste:

  • Wykonaj zdjęcie przedstawiające lub interpretujące hasło #zakochaj się w powiecie bielskim, wykonane w plenerze na terenie powiatu bielskiego (góry, lasy, parki, rzeki, atrakcje turystyczno-kulturalne itp.),
  • Prześlij je w terminie do 14 lutego włącznie wraz z kartą zgłoszeniową na adres e-mailowy: turystyka@powiat.bielsko.pl
  • Spośród wszystkich zgłoszonych zdjęć, jury konkursu wybierze maksymalnie pięciu laureatów, którzy otrzymają karty podarunkowe o wartości 200 zł oraz atrakcyjne gadżety promocyjne powiatu bielskiego.
  • Zostanie przyznana również nagroda publiczności. Organizatorzy konkursu w dniu 15 lutego umieszczą na swoim profilu na portalu Facebook wszystkie zgłoszone zdjęcia. Nagrodę publiczności zdobędzie autor zdjęcia, które otrzyma największą ilość "lajków" i "serduszek"!


Głosowanie trwać będzie do dnia 22 lutego do godz. 15.00! Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 23 lutego.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu POBIERZ.

Karta zgłoszenia: POBIERZ.

ar / czecho.pl

źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.