Rozrywka

  • 21 lutego 2023
  • 15 marca 2023
  • wyświetleń: 1899

Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania w BCK

Za nami:

"Sceny dla dorosłych", to współczesna komedia na czworo aktorów, w której w sposób dowcipny i pikantny potraktowano wiele z tajemnic ars amandi, kompleksów, popędów i marzeń erotycznych. W rolach głównych występują: Katarzyna Skrzynecka, Magdalena Margulewicz, Piotr Gąsowski, Jakub Przebindowski. Spektakl na deskach Bielskiego Centrum Kultury już 15 marca o godz. 19.00.

sceny dla dorosłych


Sceny dla dorosłych to komedia w gwiazdorskiej obsadzie mistrzów scenicznego humoru. Jak wiadomo, na ekranie czy na scenie, momenty muszą być. Na tematy męsko-damskie można rozmawiać bardzo pikantnie, uroczo frywolnie, a w tym spektaklu przede wszystkim z ogromnym poczuciem humoru! To dwie i pół godziny serdecznego śmiechu w aurze niezwykle apetycznego seksapilu.

Autorem jest Zbigniew Książek a muzykę do pojawiających się tam piosenek skomponował Jakub Przebindowski. Czwórka aktorów ma tu nie lada zadanie, ponieważ w trakcie przedstawienia każdy z nich wciela się w kilka różnych postaci.

"Trochę wstydzimy się rozmawiać o seksie, ale oglądać i podglądać uwielbiamy. Tytuł sztuki jest prowokujący, opowiadamy o grupie szczególnych ludzi, trochę dewiantów, trochę neurasteników, totalnie pogubionych w życiu z powodów seksu. Sam temat nie jest nowością. W sztuce przyglądamy się układom dwójkowym z dużym poczuciem humoru, przymrużeniem oka, dowcipem, ale i wielką dobrocią dla ludzi". - napisał Jakub Przebindowski.

Dodatkową atrakcją przedstawienia jest włączanie przez aktorów do gry publiczności. Prowokowani stale i zaskakiwani widzowie doskonale się bawią!

Organizator: adsimpresariat.

Bilety na: https://bilety.bck.bielsko.pl/index.php/repertoire.html?id=470

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.