Rozrywka

  • 2 marca 2023
  • wyświetleń: 1317

Konkurs plastyczny: bohaterowie baśni Andersena

Za nami:

Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich im. Jacka Lecha serdecznie zaprasza do udziału w VIII edycji Konkursu Plastycznego z cyklu "Postaci filmowe i bajkowe": Bohaterowie baśni Hansa Christiana Andersena.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z Bielska-Białej, powiatu bielskiego oraz żywieckiego. Pokażcie swoje talenty, artystyczną wrażliwość, uzdolnienia plastyczne, pomysłowość i kreatywność przypominając wszystkim wasze ulubione postaci baśni Hansa Christiana Andersena.

Na Wasze cudowne i niepowtarzalne prace dom kultury czeka do 17 marca. Ogłoszenie wyników oraz otwarcie wystawy odbędzie się 29 marca w naszym domu kultury. Pracę wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć do Domu Kultury im. Jacka Lecha przy ul. Żywieckiej 302 w Bielsku-Białej (organizator prosi o wcześniejszy kontakt telefoniczny).

Szczegóły i kartę zgłoszenia znajdziecie na stronie: https://www.mdk.bielsko.pl/dkmikuszowicekrak/wydarzenie/viii-edycja-konkursu-plastycznego-z-cyklu-postaci-filmowe-i-bajkowe-bohaterowie-basni-hansa-christiana-andersena

Konkurs plastyczny: bohaterowie baśni Andersena

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.