Rozrywka

  • 10 marca 2023
  • 27 marca 2023
  • wyświetleń: 20771

Goczałkowiczanka z tytułem Miss Śląska Internetu 2023!

W sobotę 25 marca w Teatrze alternatywnym BELFEgoR w Tychach odbyła się Gala Finałowa Wyborów Miss Śląska 2023. Podczas wydarzenia tytuł Miss Śląska Internetu 2023 odebrała 21-letnia Mirella Ciach z Goczałkowic-Zdroju! Tym samym otrzymała przepustkę do ćwierćfinału Miss Polski! Niestety Angelice Pytlik z Ligoty nie udało się zdobyć wyróżnienia.

Goczałkowiczanka z tytułem Miss Śląska Internetu 2023!
Goczałkowiczanka z tytułem Miss Śląska Internetu 2023! · fot. Dominik Mikuszewski / Wybory Miss Śląska - Miss Po


Konkurs Miss Śląska to regionalny etap konkursu Miss Polski. Następnie zwyciężczynie regionów, wicemiss i zapraszane panie biorą udział w ćwierćfinale, a później w półfinale. Wyłonione finalistki rozpoczynają zmagania o tytuł najpiękniejszej podczas finałowej gali konkursu Miss Polski, która od wielu lat organizowana jest w telewizji Polsat.

Oliwia Nowosielska z Zabrza - Miss Śląska 2023
Oliwia Nowosielska z Zabrza (nr 16) - Miss Śląska 2023 · fot. Dominik Mikuszewski / Wybory Miss Śląska - Miss Po


Tytuł Miss Śląska 2023 zdobyła 19-latka Oliwia Nowosielska z Zabrza (nr 16). Kolejne tytuły uzyskały:
  • I vice Miss Śląska 2023 - Sylwia Mrochem z Bytomia , lat 22 (nr 15),
  • II vice Miss Śląska 2023 - Oliwia Masłowska z Chorzowa, lat 18 (nr 12).


Mirella Ciach została Miss Śląska Internetu - gala w Tychach - 25.03.2023 · fot. archiwum prywatne


- Chciałabym bardzo podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali, byli przy mnie i dodawali odwagi, wierzyli we mnie i oddali swój głos oraz całemu zespołowi, który świetnie przygotował nas do tego wyjątkowego wydarzenia jakim była Gala Finałowa Miss Śląska 2023. Dzięki Wam udało mi się zdobyć tytuł Miss Śląska Internetu. Z całego serca dziękuję, to była wspaniała przygoda. Teraz przede mną ćwierćfinał konkursu Miss Polski, trzymajcie kciuki - mówi Mirella Ciach.

- To był niesamowity czas, pełen intensywnych przygotowań, prób i wyjazdów. Poznałam wielu ciekawych ludzi oraz wspaniałe dziewczyny. Każda jest piękna i wyjątkowa. Wszystkie się wspierałyśmy. Gala finałowa to przepięknie zorganizowane wydarzenie, na które przygotowałyśmy wiele występów w różnych strojach. Dzięki Państwa głosom ja też zostałam ukoronowana, za co bardzo dziękuję - dodaje.Plebiscyt, w którym mogliśmy wybrać Miss Internetu, trwał od 10 marca. Do 17 marca trwała pierwsza tura głosowania sms-owego. Wzięło w niej udział 20 wyłonionych przez jury finalistek. Mirella Ciach z Goczałkowic-Zdroju oraz Angelika Pytlik z Ligoty znalazły się w ścisłym gronie 10 finalistek (TOP 10) wybranych przez publiczność w pierwszej turze.

Mirella Ciach
Mirella Ciach, 21 lat · fot. materiały prasowe


Finałowa tura plebiscytu rozpoczęła się 18 marca o godzinie 10.00 i trwała do 24 marca do godziny 20.00. Nagrodą dla laureatki, która zgromadziła największą liczbę punktów z głosowania sms-owego, czyli Mirelli Ciach, jest diadem, tytuł, pamiątkowa szarfa oraz przepustka do ćwierćfinału Miss Polski 2023!

Goczałkowiczanka z tytułem Miss Śląska Internetu 2023!
Wybory Miss Śląska 2023 · fot. Dominik Mikuszewski / Wybory Miss Śląska - Miss Po


Gala finałowa konkursu Miss Śląska odbyła 25 marca w tyskim Teatrze Belfegor. Na widzów czekało 7 konkursowych prezentacji kandydatek w następujących kreacjach: sukniach wieczorowych, strojach casual, strojach sportowych, strojach kąpielowych, sukniach ślubnych, strojach mody miejskiej, indywidualnych projektach lokalnych projektantów. Prezentacje były przeplatane występami artystycznymi oraz atrakcjami dla publiczności.

Finalistki Miss Śląska 2023 · fot. materiały prasowe


Organizatorzy ogólnopolskiego etapu konkursu są licencjobiorcami wielu międzynarodowych wyborów, dzięki czemu finalistki mają możliwość walczyć o tytuły podczas takich konkursów jak: Miss International, Miss Grand International, Miss Globe, Miss Exclusive of the World, Miss Tourism International.Wybory Miss Śląska to wydarzenie, które tworzą profesjonaliści ze świata mody, tańca, stylizacji, teatru, marketingu oraz organizacji imprez.

Angelika Pytlik
W konkursie Miss Śląska startowała również 21-letnia Angelika Pytlik z Ligoty. Niestety nie otrzymała wyróżnienia. Gratulujemy udziału! · fot. materiały prasowe


Organizatorzy konkursu Miss Śląska:

  • Agencja Promocyjno-Reklamowa NOL-TYCHY - organizator powyższych projektów to prężnie rozwijająca się firma reklamowa zajmująca się między innymi organizacją imprez, zawsze otwarta na potrzeby i wymagania stawiane przez branżę rozrywkową.
  • DIVINITA Sp. z o.o. - organizator powyższych projektów to firma zajmująca się organizacją imprez oraz obsługą techniczną wydarzenia, zapewniająca świetlne i dźwiękowe show. Jest również wydawcą "Ty i okolice" oraz właścicielem Radia Granda.

ar, mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.