Rozrywka

  • 1 kwietnia 2023
  • 2 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 4243

Będzie zjazd linowy. W parku zamontują nowe urządzenie

Park na osiedlu Północ zyska nowe urządzenia zabawowe. Właśnie ogłoszono przetarg na dostawę i montaż zjazdu linowego. Na terenie rekreacyjnym przy ul. Baczyńskiego konstrukcja ma pojawić się do wakacji.

PocztowkazCzechowic,Czechowice,CzechowiceDziedzice,Północ,PocztowkazCzechowic,fotodnia,instagram
Osiedle północ wraz z parkiem · fot. Mirek


Zakres prac obejmuje m.in.: dostarczenie fabrycznie nowego, wolnego od wad fizycznych i prawnych zjazdu linowego, a także jego montaż. Wysokość swobodnego upadku ma być nie większa niż 1 m. W ramach zamówienia dostarczona ma zostać również fabrycznie nowa, wolna od wad fizycznych i prawnych tablica z regulaminem oraz jej ustawienie.

Koncepcja zjazdu linowego, który powstanie w Parku na Północy
Koncepcja zjazdu linowego, który powstanie w Parku na Północy · fot. Dokumentacja przetargowa


Firmy zainteresowane udziałem w postępowaniu przetargowym mogą przesyłać swoje oferty do 3 kwietnia do godziny 9.00. Termin związania ofertą to 30 dni, a termin realizacji zamówienia to kolejne 35 dni. Orientacyjna wartość zamówienia według planu zamówień publicznych gminy na 2023 rok to 54 706,56 zł.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.