Rozrywka

  • 30 marca 2023
  • 2 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 11993

Kiedy odbędą się gminne imprezy? Znamy pierwszych wykonawców!

Kiedy w 2023 roku odbędą się imprezy plenerowe organizowane przez gminę Czechowice-Dziedzice? Zapytaliśmy o to w Wydziale Promocji. Znamy także pierwsze zespoły, które wystąpią na poszczególnych wydarzeniach.

28.08.2022 - 46. Dni Czechowic-Dziedzic - KRAKÓW STREET BAND
28.08.2022 - 46. Dni Czechowic-Dziedzic - KRAKÓW STREET BAND · fot. Angelina Kaczkowska


Jak przekazał portalowi czecho.pl Grzegorz Wąsik, naczelnik Wydziału Promocji czechowickiego Urzędu Miejskiego, pierwsza z wakacyjnych imprez organizowanych przez gminę odbędzie się w dniu rozdania świadectw, czyli 23 czerwca. Wspólnie z MOSiRem zostanie zorganizowane Powitanie Lata w Parku Szwajcarska Dolina. Na terenie obiektu, prze okres całych wakacji, mają również odbywać się animacje Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Dzień później, czyli w sobotę, 24 czerwca odbędzie się Piknik Zabrzeski. Wystąpi na nim znany zespół Baciary. Na kolejną imprezę nie będzie musieli długo czekać - w sobotę, 8 lipca odbędzie się Ligota Folk, na którym wystąpią zespoły Redlin i Kryptonim.

W sierpniu czekają nas dwa duże wydarzenia. 20 sierpnia w Bronowie odbędą się dożynki, czyli tradycyjne Bronowisko, a także Dni Czechowic-Dziedzic. - Tegoroczne Dni Czechowic-Dziedzic powrócą na stadion MOSiR, z uwagi na zaplanowane prace w parku miejskim Lasek. Program imprezy przedstawimy po dopięciu szczegółów z Miejskim Domem Kultury - dodał naczelnik Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.