Rozrywka

  • 7 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 1688

Pierwsze Urodziny Browaru 16 - kolacja degustacyjna

Materiał partnera:

Przed nami Pierwsze Urodziny Browaru Rzemieślniczego! To już 22 kwietnia o godz. 19:00! Szykujemy się do nich pełną parą. Zapraszamy gorąco wszystkich przyjaciół i sympatyków tego miejsca!

Brovar 16


Już dziś wiemy, jak będzie wyglądał wieczór. Na początek uchylimy rąbka tajemnicy o powstaniu naszego Browaru Rzemieślniczego, opowiemy kim był Piotr Wachenius oraz oczywiście zdradzimy Wam, jak warzymy nasz złocisty trunek.

Następnie nasi Kucharze serwować będą 9-daniowe menu degustacyjne (osiem unikatowych dań zwieńczonych wspaniałym deserem - premiera nowego menu). W trakcie wydarzenia Szefowie Kuchni zaopiekują się Wami, opowiadając Wam o potrawach, które będziecie mieli przyjemność degustować.

Nie zabraknie oczywiście degustacji piw rzemieślniczych. Dla sympatyków nieco innego trunku oferować będziemy degustację win - starannie dobranych do menu.

W trakcie wydarzenia dostępny będzie również Sommelier oraz Piwowar, którzy zadbają o wyjątkowość tych dwóch trunków.

Ten wspaniały wieczór celebrować będziemy przy dźwiękach muzyki. Zatem wspaniała atmosfera gwarantowana!

Cena 199.00 zł/ osoba.

❗️REZERWACJA❗️
☎️ 519 840 120
✉️ recepcja@brovar16.plJeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brovar 16" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Brovar 16

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brovar 16" podaj