czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 2 lutego 2008
  • wyświetleń: 3343

Wielkie spektakle w Czechowicach

Pierwszego lutego w Czechowicach-Dziedzicach rozpoczął się Karnawałowy Ogródek Teatralny. Przez trzy dni miesiąca zobaczymy kilka wybitnych sztuk i znanych aktorów, niewątpliwą gwiazdą będzie Cezary Żak.

Reklama

Wielkie spektakle w Czechowicach
Cezary Żak będzie gwiazdą tegorocznego KOTa.


W piątek, 1 lutego obejrzeliśmy spektakl "Teatr mój widzę ogromny", w której wystąpili Wanda Grabowska, Maciej Luśnia, Jan Korwin Kochanowski oraz przedstawienie Teatru Ludowego z Marta Bizoń, Marta Nieć, Beata Schimscheiner w roli głównej.

W sobotę 2 lutego na wieczór zaprasza na Teatr Molier z Krakowa. O 18.00 obejrzymy „Babski wybór” wg „Na Skalnym Podhalu” Kazimierza Przerwy Tetmajera. Na scenie zinterpretują go swoją grą: Jerzy Nowak, Maciej Małysa, Tomasz Romanek.

Ostatniego dnia Karnawałowego Ogródka Teatralnego, w niedzielę 3 lutego, o 16.30 obejrzymy "Spróbujmy jeszcze raz" w wykonaniu aktorów stołecznego Teatr Nowego: Joanny Żółkowskiej i Cezarego Żaka.

Bilety na KOTa w cenie od 15 do 35 zł można kupić w sekretariacie MDK (032 215 31 59).

W tym samym czasie Miejski Dom Kultury organizuje kilka imprez towarzyszących. W piątek odbędą się warsztaty teatralne dla młodzieży i instruktorów amatorskiego ruchu teatralnego. W sobotę 16.00 zobaczymy operę komiczną "Rita" Gaetano Donizettiego. Tydzień później, 9 lutego, będzie miała miejsce wycieczka do Muzeum Narodowego w Krakowie na wystawę Stanisław Wyspiański Teatr Ogromny.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.