czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 23 stycznia 2008
  • wyświetleń: 1001

Ferie zimowe można spędzić w kinie

Zakończył się już Festiwal Dobrych Filmów w czechowickim kinie "Świt", nie oznacza to jednak, iż zabraknie ciekawych seansów. Przez ferie zimowe przygotowano coś specjalnie z myślą o dzieciach, które nie wyjechały z miasta.

W piątek, 18 stycznia, "Świt" zaprasza najmłodszych na "Ratatuj" o godzinie 11.00. W sobotę ten sam film będziemy mogli obejrzeć w kinie o 15.00. Dla tych, którzy w weekened nie zdążą na opowieść o przygodach szczura, który pragnie zostać wielkim kucharzem - dobra wiadomość, seanse tej produkcji będą powtarzane także w drugim tygodniu ferii, od poniedziałku do czwartku będziemy mogli wybrać się na "Ratatuj".

W piątek w kinie dwukrotnie odbędzie się seans "Don Chichota". Hiszpański film będzie pokazany o 11.00 i o 15.00. O tej późniejszej porze będziemy mogli go również obejrzeć w sobotę i niedzielę.

Bilety na "Ferie w kinie" kosztują 10 zł na pojedynczy film.

adz / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.