Rozrywka

  • 11 maja 2023
  • 14 maja 2023
  • wyświetleń: 7112

"Grzybek" powrócił na plac Jana Pawła II. Wkrótce otwarcie

Na czechowicki plac Jana Pawła II powrócił "grzybek", w którym już wkrótce zostanie otwarty lokal gastronomiczny. Obiekt powrócił na centralny plac naszego miasta po kilkuletniej przerwie.

"Grzybek" powrócił na plac Jana Pawła II. Wkrótce otwarcie
"Grzybek" powrócił na plac Jana Pawła II. Wkrótce otwarcie · fot. Facebook / Gmina Czechowice-Dziedzice


- Brakowało Wam miejsca w centrum miasta, gdzie można spotkać się ze znajomymi? No to mamy dla Was dobrą wiadomość! Już niebawem na placu im. Jana Pawła II, po kilkuletniej przerwie, zacznie działać letni ogródek gastronomiczny - poinformowała w mediach społecznościowych gmina Czechowice-Dziedzice.

Temat powrotu "grzybka" na centralny plac Czechowic-Dziedzic portal czecho.pl poruszył podczas marcowego wywiadu z burmistrzem Marianem Błachutem. Przypomnijmy, wcześniejszy obiekt tego typu zniknął z placu Jana Pawła II po pożarze, do którego doszło 6 czerwca 2015 roku. Jak portal czecho.pl informował w artykule "Pożar ogródka piwnego na placu JPII", spaleniu uległo całe wnętrze lokalu oraz zaplecze wraz z wyposażeniem.

Pożar ogródka piwnego na placu JPII - 05.06.2015 · fot. OSP Czechowice


Ogródek piwny na placu Jana Pawła II był popularnym miejscem wśród mieszkańców Czechowic-Dziedzic. Przez wiele lat czechowiczanie mogli w tym miejscu nie tylko raczyć się trunkami, ale także spotykać w strefie kibica, między innymi podczas EURO 2012.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.