czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 14 maja 2003
  • wyświetleń: 676

Indywidualne Mistrzostwa Świata na Żużlu w Chorzow

Mistrz świata Tony Ricardsson, gwiazda RKM-u Rybnik Nicki Pedersen oraz Tomasz Gollob - to zawodnicy, których już w sobotę będziemy mogli zobaczyć na Stadionie Śląskim w Chorzowie, podczas Indywidualnych Mistrzostw Świata na Żużlu - Grand Prix Europy. Kibice, którzy zasiądą na największym śląskim obiekcie sportowym zobaczą w akcji również, między innymi, Krzysztofa Cegielskiego, który rok temu podczas poprzedniej edycji Indywidualnych Mistrzostw Świata był najlepszy z Polaków, plasując się na szóstej pozycji. Kto wygra sobotnie zawody na Stadionie Śląskim trudno przewidzieć bo będzie to pierwsza impreza z cyklu Grand Prix w tym sezonie.

Sobotnia impreza na Stadionie Śląskim to okazja do podtrzymania bogatych tradycji śląskiego żużla. Jedynym Polakiem, który jak dotychczas wywalczył tytuł indywidualnego mistrza świata na żużlu jest przecież pochodzący z Opola Jerzy Szczakiel.

Bilety na Indywidualne Mistrzostwa Świata na Żużlu - Grand Prix Europy możecie wygrać na antenie radia Mega FM.


Iza / Mega FM

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.