Rozrywka

  • 30 czerwca 2023
  • wyświetleń: 1224

Organizacja spotkań biznesowych w Brovar 16

Materiał partnera:

Organizując kilkaset spotkań firmowych, konferencji biznesowych, czy różnego rodzaju uroczystości wiemy jakie są oczekiwania naszych Klientów. Skrupulatna organizacja, wysoka jakość, dopracowanie szczegółów wydarzenia, dostosowanie oferty do potrzeb Klienta to aspekty, które wyróżniają nas na rynku.

Uważamy, że udana realizacja zlecenia to nasz wspólny sukces, dlatego też dbamy o to, aby nasi Klienci byli usatysfakcjonowani z ważnych dla nich spotkań. Z myślą o naszych Klientach poszerzaliśmy również ofertę o upominki dla kontrachentów. Kompleksowy charakter naszego obiektu powoduje, że wiele firm decyduje się na nasze usługi.

Do dyspozycji naszych Gości należą:
- 2 Sale Konferencyjne,
- 2 Sale restauracyjne,
- Zaplecze multimedialne oraz niezbędny sprzęt techniczny,
- Stylowa Winiarnia,
- 11 Apartamentów,
- Nowoczesna Kuchnia i profesjonalna obsługa,
- Dodatkowe atrakcje: zwiedzanie Browaru wraz z historią powstania piwa i jego degustacja, warsztaty gotowania, zwiedzanie zabytkowych miejsc w Pszczynie, gry i zabawy integracyjne.

Położenie naszego obiektu pośród kilku większych miast (Katowice, Tychy, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Bielsko-Biała) powoduje, że Brovar 16 jest doskonałym miejscem dla Klientów Biznesowych.

Marketing
519 840 110
a.gora@brovar16.pl

Brovar 16
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brovar 16" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Brovar 16

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brovar 16" podaj