czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 3 lutego 2008
  • wyświetleń: 684

Moniuszko dał koncert w ''Złotej Jesieni''

W styczniu Chór "Moniuszko" dał koncert kolęd i pastorałek w Domu Pomocy Społecznej "Złota Jesień". Chór, w około 25 osobowym składzie, zaśpiewał dla mieszkańców placówki kolędy znane i lubiane przez wszystkich oraz takie, które wykonywane są rzadko i stanowią przez to atrakcję każdego koncertu.

Wykonanie było profesjonalne i wspaniałe i dostarczyło mieszkańcom prawdziwej uczty duchowej i kulturalnej. Osoby w wieku podeszłym, którym stan zdrowia nie pozwala na poruszanie się poza domem, nie często mają okazję do słuchania muzyki na żywo w dobrym wykonaniu. Dlatego koncert został przyjęty z ogromnym zadowoleniem i aplauzem.

Był to już drugi koncert chóru na terenie domu, gdyż również w zeszłym roku, w okresie świątecznym członkowie chóru zaszczycili "Złotą Jesień" swoją obecnością i uraczyli śpiewaniem kolęd. Dobrze byłoby więc, gdyby można było występy chóru dla ludzi starszych uznać za tradycję i na stałe wpisać je do kalendarza imprez odbywających się w placówce.

OPS Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.