Rozrywka

  • 25 sierpnia 2023
  • 30 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 9074

[WIDEO, FOTO] Rogatek odwiedził Park Szwajcarska Dolina. Był też Eko-Piknik

W ramach Dni Czechowic-Dziedzic w Parku Szwajcarska Dolina odbędą się dwa pikniki edukacyjne. W sobotę Park Szwajcarska Dolina odwiedził Rogatek, a w niedzielę odbył się Eko-Piknik.W sobotę 26 sierpnia w godzinach 16.00-20.00 w parku odbywał się piknik edukacyjny z nosorożcem Rogatkiem w ramach kampanii Kolejowe ABC Urząd Transportu Kolejowego. Przewidziano wiele atrakcji: quiz kolejowy dla dzieci i dorosłych, grę - koło fortuny, a także działania dla najmłodszych na aplikacji na telewizorze (puzzle, labirynt, piktogramy).

Rogatek odwiedził Park Szwajcarska Dolina - 26.08.2023 · fot. Angelina Kraczkowska


Z kolei w niedzielę 27 sierpnia na polanę piknikową zaprosiła firma Sanit-Trans. W ramach Eko-Piniku, który zaplanowano między godziną 13.00 a 18.00, przewidziano m.in.: grę planszową z nagrodami "Uciekając przed Śmieciorem", budowanie domków dla skrzatów, układanie przestrzennych klocków z recyklingu, tworzenie ramek do zdjęć z kartonu, przybornika szkolnego i stojaka na kredki, tworzenie ozdób z materiałów z recyklingu, a także gigantyczne bańki mydlane.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.