czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 9 lutego 2008
  • wyświetleń: 959

Plener Fotograficzny - Maniowy 2008

Formacja Fotograficzna Landskapiści zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii na kolejny Ogólnopolski Plener Fotograficzny - Maniowy 2008 najważniejszy z dotychczasowych, ponieważ będzie on przygotowywał do dużego wydarzenia artystycznego, jakim stanie się Pierwsza Ogólnopolska Wystawa Fotografii Modern Piktorial w galerii OBOK w Tychach w sierpniu tego roku.

Reklama

Plener będzie miał miejsce od 13–16 marca w Maniowach, wiosce położonej w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski - nad jeziorem Czorsztyńskim pod Gorcami.

Jeżeli chcesz znaleźć się w gronie lanskapistów i czujesz się na siłach sprostać wyzwaniu to nie czekaj, zgłoś się już dzisiaj! Liczba miejsc jak zwykle ograniczona, a termin zgłoszeń mija 3-ego marca (poniedziałek).

Zgłoszenia przyjmowane są tylko e- mailem (info@landskapisci.com), a szczegółowych informacji dot. uczestnictwa w plenerze udziela się telefonicznie - tel. 602 459 867.

mike / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.