czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 11 lutego 2008
  • wyświetleń: 706

Ankieta: Karnawał w domu najlepszy

Tegoroczny karnawał już za nami, czas na podsumowanie. Jaki był, jak go będziemy wspominać? O to zapytaliśmy naszych internautów w ankiecie. Oto jak bawili się mieszkańcy Czechowic.

Reklama

Co ciekawe, najwięcej, bo aż 43 % wszystkich głosujących spędziło karnawał w domu. Jest to chyba tendencja utrzymująca się w całym naszym regionie, ponieważ w ankiecie dla mieszkańców Pszczyny, również przeważała ta forma spędzania czasu w tym okresie.

22 internautów na 132 głosujących zapytało czy karnawał w ogóle się kiedyś kończy? 15 % mieszkańców zdarzało się pobawić od czasu do czasu, a dla 13 % karnawał to wieczne imprezy. Najmniej, bo tylko 10 % biorących udział w ankiecie stwierdziło, że szalało, ale tylko w weekendy.

Nieważne jak spędzamy karnawał, ważne, aby pozostały miłe wspomnienia, aż do następnego roku i nowych karnawałowych zabaw.

mike / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.