Rozrywka

  • 9 października 2023
  • wyświetleń: 2384

Beskidzka Liga Tenisowa - rozgrywki dla każdego!

Materiał partnera:

Zapraszamy na kolejną edycję Beskidzkiej Ligi Tenisowej, która skierowana jest do graczy na każdym poziomie zaawansowania. Już w połowie października ruszamy z odsłoną zimową 2023/24.

Beskidzka Liga Tenisowa to:
  • Brak opłat wpisowych,
  • Promocyjne ceny kortów na mecze ligowe,
  • Liga przeznaczona dla graczy na każdym poziomie zaawansowania (4 poziomy),
  • PLANOWANY START drugi tydzień października,
  • Dodatkowa liga dedykowana tylko dla kobiet.


Zapisy odbywają się w recepcji kortów ( numer telefonu 792 707 074), a także u Aleksandry Musiał pod numerem telefonu 601 286 979 lub Wojciecha Wrzoła - 501 307 154.

W zależności od ilości chętnych w poszczególnych grupach dostosujemy ilość rund (min., 8 max. 12). Kolejne rundy ligi losowane będą co 14-21 dni w zależności od ilości osób w grupie. Kojarzenia par odbędą się systemem szwajcarskim (parowanie przeciwników o zbliżonej punktacji z rozegranych już rund). Zawodnicy samodzielnie umawiają się ze sobą na rozegranie meczu w pasującym im terminie. Istnieje możliwość rezerwacji kortu przez stronę internetowa http://www.twojtenis.pl.

Na zakończenie ligi dla zwycięzców przygotowano puchary, wartościowe nagrody oraz players party połączone z turniejem towarzyskim.

UWAGA - do ligi zapraszamy osoby nastawione na systematyczne granie (mecz średnio co dwa tygodnie). Osoby zalegające z rozgrywaniem meczów (1 nierozegrany) nie będą kojarzone na kolejne rundy do czasu nadrobienia zaległości.

Do zobaczenia na kortach!

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała


Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała

43-346 Bielsko-Biała
ul. Ceramiczna 20

tel. (33) 810-30-55
kom. 792707074
kom. 501307154Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Advantage

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj