Rozrywka

  • 2 lutego 2024
  • 5 lutego 2024
  • wyświetleń: 13198

Kiedy otwarcie nowego salonu sieci Empik w Czechowicach-Dziedzicach? Znamy datę

Na początku stycznia informowaliśmy o tym, że w CH Stara Kablownia powstaje salon sieci Empik. O więcej informacji na jego temat poprosiliśmy biuro prasowe spółki.

Salon sieci Empik w Pszczynie - czechowicki lokal będzie podobnej wielkości
Salon sieci Empik w Pszczynie - czechowicki lokal będzie podobnej wielkości · fot. czecho.pl


Monika Marianowicz, Menedżer Działu i Rzecznik Prasowy spółki przekazała portalowi czecho.pl, że Empik w CH Stara Kablownia w Czechowicach-Dziedzicach zostanie otwarty 22 marca.

Salon będzie miał powierzchnię całkowitą 210 m2 - będzie nieco większy od lokalu tej znanej sieci w Pszczynie, który znajduje się przy ulicy Bielskiej i ma 200 m2 powierzchni.

Pszczyński salon Empik przed i po otwarciu w 2021 roku · fot. czecho.pl


Klienci czechowickiego Empiku będą mogli wybierać spośród oferty kulturalnej i rozrywkowej - nowości wydawniczych, literackich i muzycznych bestsellerów, topowych planszówek oraz artykułów papierniczych i kreatywnych. Na półkach znajdą także prasę, gadżety i akcesoria z unikalnych kolekcji Empiku oraz mnóstwo pomysłów na gwiazdkowe upominki.

Przypomnijmy, Empik powstanie w miejscu, które do tej pory zajmowały salony 4F oraz Styl Studio Vena. Drugi z nich przeniósł się na ulicę Kolejową.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.