czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 28 lutego 2008
  • wyświetleń: 1356

Oscarowy hit w czechowickim kinie Świt

"To nie jest kraj dla starych ludzi" - zdobywca czterech Oscarów podczas gali amerykańskiej Akademii Filmowej trafi na ekrany czechowickiego kina Świt już 29 lutego

Reklama

Film to mroczny thriller nagrodzonych braci Coen. Rozwijający się w prawdziwy dramat egzystencjalny obraz to prawdziwa gratka nie tylko dla wielbicieli i znawców kina, ale dla wszystkich osób, które lubią co jakiś czas wybrać się na seans.

"To nie jest kraj dla starych ludzi" to film, który opowiada historię myśliwego (w tej roli Josh Brolin), który natrafia niedaleko granicy z Meksykiem na przedziwne znalezisko: paczkę heroiny, 2 000 000 dolarów i kilkanaście ciał. Niewiele myśląc, zabiera pieniądze - co sprowadza mu na głowę prawdziwe kłopoty, z szalonym płatnym mordercą (tu nagrodzony również Złotym Globem Javier Bardem) na czele.

Zabójca nie będzie miał jednak łatwego zadania - przypadkowy złodziej służył bowiem w wojsku i doskonale potrafi zacierać swe ślady...

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.