Rozrywka

  • 31 stycznia 2024
  • 1 lutego 2024
  • wyświetleń: 1839

Do puszek zebrano 117 kilogramów bilonu! Garść statystyk z czechowickiego finału WOŚP

Czechowicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przedstawił garść statystyk dotyczących niedzielnego finału akcji.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Czechowicach-Dziedzicach - 28.01.2024
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Czechowicach-Dziedzicach - 28.01.2024 · fot. Gabriel Górecki - fotogorg.pl


Dzięki grafice, którą sztab WOŚP Czechowice-Dziedzice opublikował w mediach społecznościowych (poniżej) możemy dowiedzieć się, jakie monety i banknoty oraz w jakiej ilości udało się zebrać w puszkach, a także ilu było zarejestrowanych wolontariuszy czy też puszek stacjonarnych.

Poniższe podsumowanie jest nieoficjalne, nie zawiera eSkarbonek oraz płatności kartą i BLIKiem.

Do puszek zebrano 117 kilogramów bilonu! Garść statystyk z czechowickiego finału WOŚP
Do puszek zebrano 117 kilogramów bilonu! Garść statystyk z czechowickiego finału WOŚP · fot. Facebook / WOŚP Czechowice-Dziedzice


Przypomnijmy, 32. finał WOŚP odbył się w niedzielę 28 stycznia pod hasłem "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!". Główne wydarzenia w Czechowicach-dziedzicach odbyły się w CH Stara Kablownia. Czechowicki sztab WOŚP poinformował, że w tym roku w naszym mieście padł kolejny rekord zbiórki - udało się zebrać dokładnie 173 591 złotych!

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.