Rozrywka

  • 2 lutego 2024
  • 16 lutego 2024
  • wyświetleń: 12042

[FOTO] W Pszczynie zakończyła się duża inwestycja. Obiekt będzie miał wiele funkcji

We wtorek 13 lutego oficjalnie otwarto nową siedzibę Pszczyńskiego Centrum Kultury przy ul. Jagiełły 1 w Pszczynie. Zobaczcie zdjęcia i filmy!

Otwarcie Pszczyńskiego Centrum Kultury - 13.02.2024 · fot. Andrzej Grynpeter / UM Pszczyna


- Zapraszam do nowoczesnej siedziby pckulu. Warto zapoznać się z szeroką ofertą przygotowaną na najbliższe tygodnie - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Pierwsze wydarzenia zostały zaplanowane na Walentynki! Zapowiedzi znajdziecie w kalendarzu imprez, w zakładce "Co, gdzie, kiedy" na naszym portalu: https://www.czecho.pl/cgk. Bilety już teraz można zakupić na stronie pckulu: https://pckul.pl/wydarzenia/Pszczyńskie Centrum Kultury jest przestrzenią, gdzie odbywać się będą koncerty, spektakle, kabarety i inne wydarzenia kulturalne. To miejsce, gdzie na dużym ekranie będą odbywać się pokazy filmowe. Pszczyńskie Centrum Kultury jest również domem lokalnych artystów, oferując liczne wystawy, warsztaty, zajęcia, które rozwijają umiejętności i talenty.

Wnętrza nowego pckulu - 02.2024 · fot. Andrzej Grynpeter / pckul


Nowy pckul to nie tylko sale warsztatowe i sala multimedialna z grami wideo oraz planszowymi. To także sala widowiskowa na prawie 500 osób oraz nowoczesne kino na 108. miejsc, w którym zamontowano najnowocześniejszy projektor kinowy na południu Polski. Oferuje nie tylko komfortowe warunki oglądania, ale także bogaty repertuar, obejmujący zarówno najnowsze hity kinowe, jak i klasyczne produkcje. Program znajdziecie na https://pckul.pl/kino/

ar, mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCKul" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.