Rozrywka

  • 22 stycznia 2024
  • 27 stycznia 2024
  • wyświetleń: 346

Kabaret Skeczów Męczących w nowym PCKulu!

W sobotę 23 marca Pszczyńskie Centrum Kultury zaprasza do nowej siedziby na występ Kabaretu Skeczów Męczących! Początek o godz. 17.00.

kabaret skeczów męczących


Nowy program, powstały specjalnie z okazji jubileuszu 20-lecia kabaretu. Będzie to jedyna okazja zasmakowania kwintesencji wszystkiego, co od dwóch dekad urzeka publiczność, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Jak twierdzi sam kabaret, "jeszcze nigdy nie było tak dobrze". Pytanie, czy to zapowiedź najlepszej formy od lat? A może wnikliwa analiza sytuacji w kraju?!? Tego i wiele więcej dowiesz się z premierowych skeczów, nigdy wcześniej nieemitowanych w telewizji!

Wkrocz do świata Kabaretu Skeczów Męczących i weź udział w niespełna dwugodzinnej wybornej zabawie obfitującej w bezkompromisowe żarty, celne obserwacje społeczne, brawurowe kreacje kabaretowe i "to coś", co można poczuć wyłącznie w trakcie widowiska na żywo.

Wyśmienite premierowe widowisko podane w jubileuszowym sosie to idealna okazja zarówno dla wiernych fanów, jak i dla tych, którzy jeszcze nie znają KSM. - Zapraszamy do wspólnego uczczenia okrągłej rocznicy i przekonania się na własne oczy, dlaczego "jeszcze nigdy nie było tak dobrze - mówią komicy.

Bilety wkrótce do nabycia na: https://biletyna.pl/event/view/id/368004

Kabaret Skeczów Męczących w nowym PCKulu!

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.