Rozrywka

  • 14 stycznia 2024
  • 14 lutego 2024
  • wyświetleń: 967

Kabaret Paranienormalni na Walentynki w nowym Pszczyńskim Centrum Kultury!

Za nami:

Najnowszy program kabaretu Paranienormalni jest stworzony z myślą o 2024 roku. Artyści rozśmieszą nas - zgodnie z zapowiedzią Pszczyńskiego Centrum Kultury prosto ze sceny nowej siedziby placówki na rogu ulic Bielskiej i Jagiełly już w środę 14 lutego o godz. 19.00!

Kabaret Paranienormalni na Walentynki w Pszczyńskim Centrum Kultury!


Czas biegnie bez litości, świat się zmienia w galopującym tempie i nikt nie jest w stanie go dogonić. Humor to specyficzna ludzka moc, która pomaga spoglądać pogodnie na przyszłość, oswoić teraźniejszość i cieszyć się z przeszłości. Improwizujemy z teraźniejszością, tęsknimy za przeszłością. Chcemy się określić wobec przyszłości. Z tych wszystkich emocji zbudowany jest najnowszy program kabaretu Paranienormalni pt 2024. Powraca dobrze znany widzom i mocno zdziwiony rzeczywistością doctor Prozac, a wraz z nim wiele surrealistycznych wątków z życia wziętych. Widzowie zobaczą polskie kino od kuchni, amerykańskie od frontu i przekonają się jak się robi show w telewizji. Bez polityki, seksu i religii. Paranienormalni zapraszają do swojego świata, w którym znajdziesz bezpieczne miejsce dla siebie.

Nowy program 2024 to prawie 2 godzinny spektakl, w którym uczestniczysz od pierwszych minut. To kabaretowa mieszanka w najlepszym paranienormalnym stylu.

Bilety w cenie 99 oraz 79 zł. Szczegóły na stronie: https://pckul.pl/event/paranienormalni/

ar / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCKul" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PCKul

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCKul" podaj