Rozrywka

  • 7 lutego 2024
  • 15 lutego 2024
  • wyświetleń: 4465

Znana tiktokerka i stand-uperka wystąpi w naszym mieście! Przedstawi nowy program!

Za nami:

Znana z TikToka i stand-upowych występów Klaudia Klimczyk powraca z nowym programem! Drugi występ z nowej trasy zaplanowano w Czechowicach-Dziedzicach. Mama Na Obrotach ponownie odwiedzi Starą Cynkownię - występ zaplanowano na godzinę 19.00 w czwartek 15 lutego.

Klaudia Klimczyk
Klaudia Klimczyk · fot. Materiały prasowe


Początkowo chciała spróbować swoich sił na prawdziwej scenie. W ramach jej debiutanckiej trasy zaplanowano 12 występów w styczniu 2023 roku, które finalnie skończyły się na 150 występach w aż 7 europejskich krajach!

Klaudia Klimczyk nie spoczywa na udanym debiucie i wzbogacona o nowe doświadczenia stworzyła drugi własny materiał - "Kiedyś, a dziś". Na spotkaniu z Mamą Na Obrotach i jej śląską godką cofniemy się w różne czasy i powspominamy jak to było kiedyś, ale i jak jest dziś.

Nie zabraknie zaskoczeń! Poniżej możecie obejrzeć fragmenty pierwszej trasy.Bilety na występ dostępne są wyłącznie na kupbilecik.pl. Wstęp dla osób pełnoletnich i od 15. roku życia z opiekunem lub pisemną zgodą rodzica.

Kup bilet

Klaudia Klimczyk
Klaudia Klimczyk · fot. Materiały prasowe

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.