Rozrywka

  • 11 lutego 2024
  • 14 lutego 2024
  • wyświetleń: 8048

[WIDEO] Duet ojca z synem. Zobacz wyjątkowy teledysk czechowickiego rapera

Ubiegłoroczny album "Nostalgia" Białego zamyka bardzo osobisty utwór "Jaki ojciec taki syn", w którym czechowicki raper kieruje rady dla swojego syna. Właśnie ukazał się do niego teledysk.W utworze występuje obok taty Sebastiana Białka jego syn Wojciech.

- Ten singiel to osobiste ojcowskie rady względem mojego syna, bezpośredni opis tego, jak bardzo jest dla mnie ważny i jak wygląda świat dorosłych. Nie jest kolorowy. Myślę, że każdy rodzic chce aby jego dziecko było szczęśliwe i nie popełniało błędów. Zdaję sobie sprawę, że to jego życie i na swoich błędach będzie się uczył. Ja i tak zawsze będę dumny z mojego syna i będę go wspierał i kochał bezwarunkowo. Synu, dziękuję że nagraliśmy ten utwór razem. Będziemy mieli piękną pamiątkę - przyznaje Biały.

Warto przypomnieć, że album "Nostalgia" ukazał się w czerwcu ubiegłego roku po pięciu latach od wydania poprzedniego krążka "Emocje". Białek to finalista 3 edycji programu Must Be The Music, który popularność zdobył utworem "Walczę Do Końca" dedykowanym dyskryminowanym ojcom w polskich sądach rodzinnych.

Z czechowiczaninem przeprowadziliśmy także wywiad, który można obejrzeć poniżej:

kr / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.