czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 7 marca 2008
  • wyświetleń: 2974

Koncert Kid Brown w Chybiu

W piątek, 7 marca, o 19.30 w Chybiu odbędzie się koncert zespołu Kid Brown. Grupa zagra w klubie pod amfiteatrem. Bilety w cenie 3 złotych.

Reklama

Koncert Kid Brown w Chybiu
Kid Brown


Kid Brown mówią o swoich początkach... Że wszystko zaczęło się latem 2005 roku, kiedy Kasia Kupiec zauważyła Jadźkę Kłapę. Zaczęły coś razem grać i tak zastała je Ania Frączek. Wszystkie trzy stworzyły dość nietypowe, bo 100% żeńskie trio.

Docierały się muzycznie na piosenkach Stinga, Eryki Badu, Indii Arie a pewnego dnia Jadźka zaprezentowała dziewczynom kilka swoich numerów, powstały “piosenki spontaniczne”. Teraz grywają w pierwotnym składzie albo z innymi muzykami, którzy wnoszą coś swojego do ich pomysłu.

Kid Brown przekonują, że na pierwszym miejscu stawiają tworzenie wyjątkowego klimatu i podkreślają, że zależy im na dawaniu muzycznej przyjemności odbiorcom. Dźwięki powstają w wybuchowej, czadowej atmosferze prób, ze zderzenia soulu, jazzu, funka, gospel i bluesa. Na koncertach grają autorskie kompozycje i covery ulubionych wykonawców, ale obiecują interpretacje odbiegające od oryginału.

aka / czecho.pl

Źródło: GOK Chybie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.