Rozrywka

  • 8 lipca 2024
  • 11 lipca 2024
  • wyświetleń: 6244

Od dzisiaj FABRYKA PIZZY w Czechowicach-Dziedzicach to "FABBRICA. Italian Comfort Food"

Artykuł sponsorowany:

"Nazwa, którą wymyśliliśmy ponad 20 lat temu zaczęła nam ciążyć. Fabryka Pizzy kojarzyła się gościom głównie z pizzą. My przez ten czas bardzo rozwinęliśmy naszą ofertę." - wspomina Dominika Senderska, założycielka kultowej sieci włoskich restauracji.

Od dzisiaj FABRYKA PIZZY w Czechowicach-Dziedzicach to "FABBRICA. Italian Comfort Food"


Fabryka Pizzy na gastronomicznej mapie pojawiła się już w 2000 roku. Od początku serwowała swoją specjalność - pizzę w wielu odsłonach, później pojawiły się makarony. Model franczyzowy pozwolił z sukcesami realizować wiele współprac w różnych miastach - w tym również w Czechowicach-Dziedzicach, dzięki którym włoskie, dopracowane jedzenie było jeszcze łatwiej dostępne.

Dzisiaj to czas kompleksowego rebrandingu, który swoje początki miał już wiele miesięcy temu. "Wszystko zaczęło się od analizy rynku oraz wysłuchaniu opinii naszych partnerów franczyzowych tutaj i dość szybko pojawił się wniosek, że nazwa powinna się zmienić. Zależało nam jednak na czymś, co nie odetnie nas od historii budowanej przez 24 lata." - mówi Dominika Senderska.

Od dzisiaj Fabryka Pizzy to FABBRICA Italian Comfort FoodNazwa wciąż mocno nawiązuje do włoskiego klimatu konceptu. Jednocześnie zaznacza, że po restauracjach można oczekiwać więcej, niż tylko pizzę. Całość dopełnia claim "Italian Comfort Food", który ma za zadanie podkreślić, że to miejsce w którym można poczuć się swobodnie i komfortowo.

W karcie pojawiły się również dania główne, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających odbiorców. A wśród nich propozycje z mięsem, rybami czy owocami morza. Całość została utrzymana w dobrze znanym, włoskim stylu, co tylko potwierdza spójność samego przedsięwzięcia.

Wśród przykładowych nowych propozycji czekają:

  • CONIGLIO - noga z królika w sosie śmietanowym
  • FILETTO DI MAIALE - polędwiczki wieprzowe w borowikach
  • MULE - podawane na dwa sposoby
  • Do tego duży wybór makaronów i oczywiście pizz


Co jeszcze skrywa FABBRICA?Nowa Fabbrica zyska również odświeżony, wizualny wygląd. Metamorfozy poszczególnych lokali będą przeprowadzane stopniowo. Docelowo wśród kolorów przewodnich znalazł się szałwiowy, żółty czy kremowy. Każdy z nich nie daje zapomnieć o korzeniach marki, które mocno osadzone są we Włoszech.

Czas na nowe!"Czuję się z tą zmianą fantastycznie! Uwielbiam realizować nowe projekty gastronomiczne. Ta nowa odsłona wprowadza powiew świeżości, energii - dla nas i dla naszych gości. Wierzę, że nasi stali goście będą pozytywnie zaskoczeni, ale również, że dostrzegą nas nowi i znajdą coś dla siebie." - dodaje właścicielka sieci.

FABBRICA. Italian Comfort Food znajdziesz w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Niepodległości 10A.