
Rozrywka
- 9 września 2024
- wyświetleń: 1894
[FOTO] Imponujące 326 metrów! Nowy rekordowy hotel w Szczyrku
Na wysokości 660 m n.p.m. powstał największy wielofunkcyjny kompleks w Szczyrku - Mercure Szczyrk Resort, który jest jednocześnie najdłuższym hotelem w Europie! Został on właśnie otwarty.
W sercu Beskidów, na wysokości 660 m n.p.m., ma swoje miejsce nowy rekordzista - Mercure Szczyrk Resort, najdłuższy hotel w Europie.
Hotel w liczbach
Obiekt składa się z 9 kondygnacji i mierzy ponad 326 metrów długości. Dysponuje 447 pokojami z widokiem na panoramę Beskidów Skrzyczne i dolinę Żylicy. Do dyspozycji gości jest 4000 m2 powierzchni konferencyjnej i wystawienniczej, 14 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych zlokalizowanych na jednym poziomie a także lądowisko dla helikopterów i grill bar na 400 osób.
Na terenie hotelu znajduje się 5 punktów gastronomicznych, strefa SPA & Wellness z sauną i gabinetem fizjoterapii i masażu, siłownia, basen letni z podgrzewaną wodą, strefa dla dzieci oraz teren rekreacyjny. W przyszłości planowane są również atrakcje zimowe jak mini stok narciarski z torem przeszkód, wyciągiem taśmowym dla dzieci i początkujących.
ZOBACZ TAKŻE

PG Silesia złożyła w sądzie Plan Restrukturyzacyjny. "Realizowane działania przynoszą pierwsze efekty"

Gorący tematW Ligocie ruszyła budowa nowego mostu. Utrudnienia dla kierowców i pasażerów PKM

Gorący tematNaczelny Sąd Administracyjny orzekł w sprawie koncesji PG Silesia na wydobycie pod Goczałkowicami

12 585 653 złotych na inwestycję drogową. Budowa mostu na Białce z rządowym dofinansowaniem

Restrukturyzacja zaczyna przynosić efekty? Właściciel PG Silesia opublikował wyniki finansowe

Sołectwo Bronów oraz ROD "Wiśnia" z dofinansowaniem z budżetu województwa śląskiego
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.