Rozrywka

  • 16 kwietnia 2008
  • wyświetleń: 852

Koncert The Globetrotters w Chybiu

Klub pod Amfiteatrem zaprasza na koncert The Globetrotters, który odbędzie się 20 kwietnia o 18.00 w Chybiu.

Koncert The Globetrotters w Chybiu
The Globetrotters


Zespół powstał jesienią 1999 roku z inicjatywy wibrafonisty oraz kompozytora Bernarda Maseli.Zaprosił on do współpracy saksofonistę i flecistę Jerzego Główczewskiego oraz wokalistę Jakuba Badacha.

Nietypowy skład instrumentalny (głos, saksofony, flet, elektroniczny wibrafon oraz instrumenty perkusyjne) i brzmienie zespołu polegające na wykorzystaniu różnych,nieraz odległych stylistycznie gatunków muzycznych (funk, r&b, jazz, etno, fusion) stanowi o bardzo oryginalnym obliczu "The Globetrotters".

Wiosną 2001r. zespół zaprosił na trasę koncertową znakomitego perkusjonistę Nippy Noyę muzyk ten w sposób perfekcyjny uzupełnił brzmienie zespołu i w ten sposób jednorazowa przygoda koncertowa przerodziła się w stałą współpracę trwającą do dnia dzisiejszego.

Od 7 kwietnia prowadzona jest przedsprzedaż biletów w cenie 20 zł i 15 zł. W przeddzień oraz w dniu koncertu bilety w cenie 25 zł. i 20 zł.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.