Rozrywka

  • 13 czerwca 2003
  • wyświetleń: 1062

Lasek po nowemu

12 czerwca wręczone zostały nagrody i wyróżnienia dla dzieci , które wzięły udział w zorganizowanym przez Urząd Miejski konkursie plastycznym na temat zagospodarowania parku - tzw. Lasku przy ul. Barlickiego i Słowackiego. Wpłynęły 34 prace. W zamyśle organizatora mają one posłużyć projektantom jako propozycje dzieci na temat przyszłego zagospodarowania parku.

Temat rewaloryzacji parku jest bardzo stary i był elementem niejednego programu wyborczego. Jakoś nie może ruszyć z miejsca. Jednym z elementów prac konkursowych dzieci były ich „petycje”, w których prosiły by sprawą się pilnie zająć. Może choć te głosy zadziałają ? Impreza sympatyczna i dająca dowód na to, że dzieci, i nie tylko dzieci, czują potrzebę rewaloryzacji parku.

Myślę, że koniec zabawy i najwyższy czas do sprawy podejść profesjonalnie. Opracować projekt modernizacji parku i rozpocząć realizację.
Chyba, że, nie wiedzieć czemu, chcemy odwlekać faktyczne zajęcie się problemem w nieskończoność.


Jacek Niedźwiedzki

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.