czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 29 kwietnia 2008
  • wyświetleń: 3409

Stachursky zarobi 720 tys. w miesiąc

Stachursky, za 18 koncertów zagranych w maju, zainkasuje 720 tys. złotych. Dziennik.pl pisze, że za jeden występ artysta żąda od organizatorów nawet 45 tysięcy.

Stachursky zarobi 720 tys. w miesiąc
fot. stachursky.org


Stachursky, pod takim pseudonimem występuje Jacek Łaszczok, to jeden z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce. Takie piosenki wokalisty jak "Z każdym twym oddechem" (za którą zdobył Słowika Publiczności na festiwalu w Sopocie w 2006 roku) czy "Typ niepokorny" zna cała Polska. Tych i innych piosenek fani Jacka będą mogli posłuchać w maju na wspólnej trasie artysty z InGrid.

Duże i małe miasta biją się o koncerty Stachurskyego, a gdy znajdą wolny dzień w napiętym terminarzu piosenkarza, organizatorzy muszą być przygotowani na wydanie sporej sumy.

Łaszczok za każdy koncert zgarnia od 40 do 45 tys. złotych, a w samym maju zagra ich osiemnaście. Z takimi pieniędzmi stać go będzie na wymarzone wakacje poza sezonem, na które zabierze żonę Iwonę i trzynastoletniego syna Jacka - pisze Dziennik.pl.

Na razie rodzina czeka na powrót Jacka, w domu w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie najbardziej lubi odpoczywać między koncertami, nadrabiając swoje długie nieobecności.

onet.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.